Med anledning av spridningen av coronaviruset finns riktlinjer och övrig information samlat på AcadeMedias webb. Informationen uppdateras kontinuerligt.

Kontaktuppgifter under sommaren

Nyhet - 07/09/2020

Nu har vi gått in i juli, en månad där många tar lite välförtjänt semester – både de som vanligtvis pluggar och de som arbetar. Men självklart ska du få svar på dina frågor, trots att vår personal inte är på plats vissa veckor.

Behöver du komma i kontakt med oss under sommaren?

Har du frågor kring någon av våra utbildningar, behörighet eller ansökan och sen anmälan? Mellan vecka 29 till 32 är du varmt välkommen att kontakta oss enligt nedan.

Kontaktuppgifter

0774-100 500
info@teknikhogskolan.se

Har du redan blivit antagen, så kom ihåg att det finns en hel del information som har skickats ut från våra studerandeansvariga. Kolla din inkorg, spana runt lite här på sajten eller hör av dig till oss enligt ovan så guidar vi dig vidare.