Med anledning av spridningen av coronaviruset finns riktlinjer och övrig information samlat på AcadeMedias webb. Informationen uppdateras kontinuerligt.

Digital informationsträff om CAD-ingenjör

Event - 04/17/2020

Är du sugen på att läsa en YH-utbildning? Kanske för att karriärväxla eller höja din kompetens inom det du redan jobbar med? Vi bjuder in till digital informationsträff om vår yrkeshögskoleutbildning CAD-ingenjör Processindustri!

Om den digitala träffen

Utbildningen startar till hösten 2020 på Teknikhögskolan i Göteborg och det här är ett utmärkt tillfälle att räta ut eventuella frågetecken, både för dig som funderar att ansöka och för dig som redan har skickat in en ansökan. Få värdefull information och ställ alla dina frågor till vår duktiga personal som har hand om utbildningen!

Koppla upp dig helt gratis – via länken ovan – så hörs vi den 23 april!